V Międzynarodowa Konferencja Hematologia Kliniczna i Doświadczalna | 10-12.05.2024 (Lublin)

Szanowni Państwo,

chciałbym zaprosić do udziału w V Międzynarodowej Konferencji „Hematologia Kliniczna i Doświadczalna”, która odbędzie się w dniach 10-12.05.2024 w Lublinie.

Tradycją dotychczasowych konferencji, stały się sesje przedkonferencyjne, spotkania robocze, warsztaty, dyskusje panelowe, jak również spotkania z autorytetami z dziedziny hematologii z kraju i z zagranicy. W 2024 roku w ramach sesji przedkonferencyjnych zaplanowaliśmy 4 warsztaty diagnostyczne, spotkanie Polskiej Grupy Szpiczakowej oraz systemowy panel dyskusyjny poświęcony optymalizacji diagnostyki i leczenia w hematologii z uwzględnieniem optymalnego wykorzystania zasobów w Polsce. Wykład otwarcia wygłosi Prof. Konstanze Döhner, prezydent elekt Europejskiego Towarzystwa Hematologicznego (EHA). W czasie konferencji poruszana będzie aktualna tematyka terapeutyczna i badawcza w obszarach ostrych i przewlekłych mielo- i limfopoliferacji zarówno w czasie wykładów jak i eksperckich paneli dyskusyjnych. Nowością będą również sesje równoległe – „Bezpieczeństwo składników krwi w lecznictwie”.

Całość bogatego programu merytorycznego dopełnią mniej formalne dyskusje w czasie prezentacji plakatowych oraz przerw kawowych.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji bardzo prosimy o rejestrację online.

Konferencja będzie również doskonałą okazją do zaprezentowania wyników swojej pracy doświadczalnej lub klinicznej podczas jednej z najważniejszych polskich konferencji hematologicznych. Streszczenia prac oryginalnych w języku polskim lub angielskim (do 3600 znaków ze spacjami) prosimy przesyłać do dnia 31.03.2024 r. poprzez poniższy moduł przesyłania streszczeń na stronie internetowej konferencji.

Zapraszam serdecznie do Lublina na majową konferencję!!!

Prof. dr hab. Krzysztof Giannopoulos
Koordynator Programu V Międzynarodowej Konferencji „Hematologia Kliniczna i Doświadczalna”

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

10 - 12 maj 2024
Zakończone!

Czas

konferencja w formule stacjonarnej
08:00 - 18:00

Lokalizacja

Lubelskie Centrum Konferencyjne
Lublin, Polska

Komentarze są wyłączone.

V Międzynarodowa Konferencja Hematologia Kliniczna i Doświadczalna | 10-12.05.2024 (Lublin)
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na naszą Politykę prywatności.
Więcej informacji
Skip to content