Polskie Towarzystwo
Hematologów i Transfuzjologów

I Ogólnopolskia Konferencja Naukowa pt. "Nowotwory układu krwiotwórczego w praktyce klinicznej - teraźniejszość i przyszłość"

20-21.04.2018, Łódź

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. „Nowotwory układu krwiotwórczego w praktyce klinicznej - teraźniejszość i przyszłość”, która odbędzie się w hotelu andel’s w Łodzi w dniach 20-21 kwietnia 2018 roku. Konferencja jest organizowana pod patronatem naukowym Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów.

Spotkanie będzie poświęcone praktycznym aspektom diagnostyki i leczenia chorób rozrostowych układu krwiotwórczego. Prezentowane wykłady i przypadki kliniczne odnosić się będą do problemów, z którymi spotykamy się w codziennej praktyce klinicznej. Podczas konferencji nie zabraknie również wykładów poświęconych rzadkim chorobom układu krwiotwórczego.

Mamy nadzieję, że dobór tematów oraz dyskusje z udziałem szerokiego grona specjalistów sprawią, że nasza konferencja okaże się dla Państwa interesująca i dostarczy okazji do wymiany doświadczeń oraz pogłębienia wiedzy niezbędnej w codziennej praktyce klinicznej. Zachęcamy do odwiedzania strony nuk2018.pl na której będziemy na bieżąco informować o postępie przygotowań i programie konferencji.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji na konferencję.

Z wyrazami szacunku
W imieniu Koordynatorów Programu Naukowego

Prof. dr hab. n. med. Agnieszka Wierzbowska
Prof. dr hab. n. med. Tadeusz Robak

 

szczegóły https://nuk2018.pl/#program